Hafsanur Sancaktutan’dan Mert Yazıcıoğlu açıklaması: Üzgünüm

2018’den beri birlikte olan Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrıldı. Yazıcıoğlu’nun ayrılık sonrası final yapan ‘Darmaduman’ dizisinin rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştığı ileri sürüldü. Sancaktutan, hakkındaki argümanın akabinde sessizliğini bozdu.

Instagram hesabından açıklama yapan oyuncu “Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten memnun olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese hoşluklar diliyorum” sözlerini kullandı.

“HİÇBİR 3. KİŞİNİN DAHİL BULUNMADIĞINI BİLMENİZİ İSTERİZ”

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu’nun ilgisinin bitmesine de Saraçoğlu’nun ‘Yalı Çapkını’ dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir’in yol açtığı öne sürülmüştü.

Saraçoğlu da mevzuyla ilgili “Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler muhakkak gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok memnun bir alaka yaşadık. Fakat sürdürdüğümüz bağlantımızı, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve hürmet çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle birlikte bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir